Ablak bezárása X

Eötvös 2020+: az Akadémia nagyot lépett a Kormány innovációs céljainak támogatásában

Széchenyi Irodalmi és Művészeti Akadémia

A 9. hét színházműsora

A Széchenyi Akadémia tagjait érintő 9. heti (február 25.− március 3.) színházműsor

2019. február 21.

ALFÖLDI RÓBERT, ASCHER TAMÁS, FODOR TAMÁS, GOTHÁR PÉTER, KORNIS MIHÁLY, MÁCSAI PÁL, MÁTÉ GÁBOR, PÉTERFY GERGELY, PINTÉR BÉLA, SPIRÓ GYÖRGY, VÁRADY SZABOLCS, ZSÁMBÉKI GÁBOR

Február 25. (hétfő)

19:00: Katona József Színház: Ascher Tamás Háromszéken

Rendező: Pintér Béla

19:00: Örkény Színház: Azt meséld el, Pista

Összeállította és előadja: Mácsai Pál

19:30: Átrium: Vaknyugat

Rendező, díszlettervező: Gothár Péter

Február 26. (kedd)

19:00: Katona József Színház: Az ügy – avagy a Normális Eljárás

Rendező: Ascher Tamás

19:00: Radnóti Színház: A gondnok

Rendező: Alföldi Róbert

20:00: Szkéné Színház: A Sütemények Királynője

Írta és rendezte: Pintér Béla

Február 27. (szerda)

19:00 Katona Kamra: Széljegy

Írta: Spiró György

Rendezte: Zsámbéki Gábor

19:00: Örkény Színház: Tóték

Rendező: Mácsai Pál

19:00: Radnóti Színház: Üvegfigurák

Rendező: Valló Péter

19:30: Vígszínház, Házi Színpad: Nem vagyok Miriam

Péterfy Gergely átirata alapján

20:00: Szkéné Színház: A Sütemények Királynője

Írta és rendezte: Pintér Béla

Február 28. (csütörtök)

19:30: Vígszínház, Házi Színpad: Nem vagyok Miriam

Péterfy Gergely átirata alapján

Március 1. (péntek)

19:00: Katona József Színház: Az ügy – avagy a Normális Eljárás

Rendező: Ascher Tamás

19:00: Örkény Színház: Tóték

Rendező: Mácsai Pál

Március 2. (szombat)

18:00: Rózsavölgyi Szalon: Az utolsó óra

Rendező: Alföldi Róbert

19:00: Katona József Színház: Háztűznéző

Rendező: Ascher Tamás

19:00: Katona Kamra: Munkavégzés során nem biztonságos

Rendező: Máté Gábor

19:00: Örkény Színház: Anyám tyúkja

Rendezte: Mácsai Pál

Válogatta: Várady Szabolcs

19:30: Átrium: Kaisers, TV, Ungarn

Írta és rendezte: Pintér Béla

19:30: Vígszínház, Házi Színpad: Nem vagyok Miriam

Péterfy Gergely átirata alapján

21:00: Rózsavölgyi Szalon: Az utolsó óra

Rendező: Alföldi Róbert

Március 3. (vasárnap)

11:00: Stúdió K Színház: Rettentő görög vitéz

Rendező: Fodor Tamás

15:00: Vígszínház, Házi Színpad: Kádárné balladája

Szerző: Kornis Mihály

16:00: Átrium: Kaisers, TV, Ungarn

Írta és rendezte: Pintér Béla

19:00: Rózsavölgyi Szalon: Az utolsó óra

Rendező: Alföldi Róbert

19:30: Átrium: Kaisers, TV, Ungarn

Írta és rendezte: Pintér Béla

19:30: Vígszínház, Házi Színpad: Kádárné balladája

Szerző: Kornis Mihály