A 48. hét színházműsora
A Széchenyi Akadémia tagjait érintő 48. heti (november 26.− december 2.) színházműsor
ASCHER TAMÁS, DRAGOMÁN GYÖRGY, FERENCZ GYŐZŐ, FODOR TAMÁS, GOTHÁR PÉTER, HEGEDŰS D. GÉZA, MÁCSAI PÁL, MÁTÉ GÁBOR, PARTI NAGY LAJOS, PINTÉR BÉLA, RADNÓTI ZSUZSA, SPIRÓ GYÖRGY, SZABÓ ISTVÁN, VALLÓ PÉTER, VÁRADY SZABOLCS, ZÁVADA PÁL, ZSÁMBÉKI GÁBOR
November 26. (hétfő)
19:00 Katona Kamra: Széljegy
Írta: Spiró György
Rendezte: Zsámbéki Gábor
19:00: Radnóti Színház: Egy piaci nap
Szerző: Závada Pál
19:30: Átrium: Vaknyugat
Rendező, díszlettervező: Gothár Péter
November 27. (kedd)
19:00: Katona József Színház: Háztűznéző
Rendező: Ascher Tamás
19:00: Katona Kamra: Munkavégzés során nem biztonságos
Rendező: Máté Gábor
November 28. (szerda)
19:00: Katona József Színház: Háztűznéző
Rendező: Ascher Tamás
19:00: Katona Kamra: Munkavégzés során nem biztonságos
Rendező: Máté Gábor
19:00: Pesti Színház: Sógornők
Rendező: Hegedűs D. Géza
Dramaturg: Radnóti Zsuzsa
19:00: Vígszínház: A Pál utcai fiúk
Dramaturg: Radnóti Zsuzsa
19:30: Átrium: A Sehova kapuja
Írta és rendezte: Pintér Béla
November 29. (csütörtök)
19:00: Katona József Színház: A nők iskolája
Rendező: Ascher Tamás
19:00: Örkény Színház: Anyám tyúkja 2.
Válogatta: Várady Szabolcs
Rendezte: Mácsai Pál
19:00: Radnóti Színház: A művésznő és rajongói
Rendező: Valló Péter
19:00: Vígszínház: A Pál utcai fiúk
Dramaturg: Radnóti Zsuzsa
19:15: Katona József Színház, Sufni: Miskin herceg
Konzultáns: Ascher Tamás
19:30: Átrium: A Sehova kapuja
Írta és rendezte: Pintér Béla
November 30. (péntek)
18:00: Örkény Színház: József és testvérei
Rendező: Ascher Tamás és Gáspár Ildikó
19:00: Katona József Színház: Nem tudhatom…Radnóti és korunk
Összeállította: Ferencz Győző
Szerkesztette: Dés László, Mácsai Pál
19:00 Katona Kamra: Elnöknők
Fordította: Szilágyi Mária és Parti Nagy Lajos
Rendező: Ascher Tamás
19:30: Átrium: A Sehova kapuja
Írta és rendezte: Pintér Béla
December 1. (szombat)
11:00: Katona József Színház: Az ügy – avagy a Normális Eljárás
Rendező: Ascher Tamás
19:00: Katona József Színház: A nők iskolája
Rendező: Ascher Tamás
19:00: Katona Sufni: Szép napok
Fordította: Dragomán György
19:00: Örkény Színház: Anyám tyúkja
Rendezte: Mácsai Pál
Válogatta: Várady Szabolcs
19:00: Radnóti Színház: A művésznő és rajongói
Rendező: Valló Péter
19:30: Vígszínház, Házi Színpad: Távoli dal
Rendező: Szabó István
December 2. (vasárnap)
11:00: Stúdió K Színház: Rettentő görög vitéz
Rendező: Fodor Tamás
19:00: Katona József Színház: Hóhérok
Rendező, díszlet: Gothár Péter
19:00: Örkény Színház: Tartuffe
Fordító: Parti Nagy Lajos
19:30: Átrium: Titkaink
Rendezte: Pintér Béla