A 9. hét színházműsora | MTA

Széchenyi Irodalmi és Művészeti Akadémia

A 9. hét színházműsora

A Széchenyi Akadémia tagjait érintő 9. heti (február 26.−március 4.) színházműsor

2018. február 22.

ASCHER TAMÁS, GÖRGEY GÁBOR, MÁCSAI PÁL, MÁTÉ GÁBOR, NÁDASDY ÁDÁM, PINTÉR BÉLA, SPIRÓ GYÖRGY, SZABÓ ISTVÁN, SZABÓ MAGDA, TOLNAI OTTÓ, TÓTH KRISZTINA, VALLÓ PÉTER, VÁRADY SZABOLCS, ZSÁMBÉKI GÁBOR

Február 26. (hétfő)

19:15: Katona József Színház, Sufni: Miskin herceg

Konzultáns: Ascher Tamás

Február 27. (kedd)

20:00: Szkéné Színház: A 42. hét

Írta és rendezte: Pintér Béla

Február 28. (szerda)

19:00: Budaörsi Latinovits Színház: Komámasszony, hol a stukker

Szerző: Görgey Gábor

19:00: Örkény Színház: IV. Henrik I-II.

Rendező: Mácsai Pál

Fordította: Nádasdy Ádám

19:00: Vörösmarty Színház Kozák András Stúdió: Szutyok

Szerző: Pintér Béla

20:00: Szkéné Színház: A 42. hét

Írta és rendezte: Pintér Béla

19:30 Katona József Színház, Kossuth Lajos 18.: A borbély

Szerző: Tolnai Ottó

Március 1. (csütörtök)

19:00: Katona József Színház: Ascher Tamás Háromszéken

Rendező: Pintér Béla

19:00: Örkény Színház: Az ügynök halála

Rendező: Mácsai Pál

19:00 Pécsi Harmadik Színház: Komámasszony, hol a stukker

Szerző: Görgey Gábor

19:30: Rózsavölgyi Szalon: Az őz

Szerző: Szabó Magda

Válogatta: Várady Szabolcs

Március 2. (péntek)

19:00: Katona József Színház: Ascher Tamás Háromszéken

Rendező: Pintér Béla

19:00 Katona Kamra: Széljegy

Írta: Spiró György

Rendezte: Zsámbéki Gábor

19:00: Örkény Színház: Azt meséld el, Pista

Összeállította: Mácsai Pál

19:00: Radnóti Színház: Üvegfigurák

Rendező: Valló Péter

19:30: Vígszínház, Házi Színpad: Távoli dal

Rendező: Szabó István

Március 3. (szombat)

15:00: Rózsavölgyi Szalon: Pokémon go

szerző: Tóth Krisztina

19:00 Katona Kamra: Széljegy

Írta: Spiró György

Rendezte: Zsámbéki Gábor

19:00: Radnóti Színház: Üvegfigurák

Rendező: Valló Péter

19:30: Rózsavölgyi Szalon: Pokémon go

szerző: Tóth Krisztina

Március 4. (vasárnap)

18:00: Örkény Színház: József és testvérei

Rendező: Ascher Tamás és Gáspár Ildikó

18:30: Vörösmarty Színház, Székesfehérvár: Régimódi történet

Szerző: Szabó Magda

19:00: Katona József Színház: Háztűznéző

Rendező: Ascher Tamás

19:00: Katona Kamra: Munkavégzés során nem biztonságos

Rendező: Máté Gábor

19:30 Katona József Színház, Kossuth Lajos 18.: A borbély

Szerző: Tolnai Ottó