A 11. hét színházműsora
A Széchenyi Akadémia tagjait érintő 11. heti (március 12.−március 18.) színházműsor
ASCHER TAMÁS, HEGEDŰS D. GÉZA, MÁCSAI PÁL, MÁTÉ GÁBOR, NÁDASDY ÁDÁM, PARTI NAGY LAJOS, PINTÉR BÉLA, RADNÓTI ZSUZSA, SPIRÓ GYÖRGY, SZABÓ MAGDA, SZABÓ T. ANNA, TOLNAI OTTÓ, TÓTH KRISZTINA, VALLÓ PÉTER, VÁRADY SZABOLCS, ZSÁMBÉKI GÁBOR
Március 12. (hétfő)
18:00: Átrium: A Sehova kapuja
Írta és rendezte: Pintér Béla
19:00: Radnóti Színház: Téli rege
Fordította: Szabó T. Anna
Rendező: Valló Péter
19:30: Rózsavölgyi Szalon: Tisztelt hazudozó!
Fordította: Nádasdy Ádám
21:00: Átrium: A Sehova kapuja
Írta és rendezte: Pintér Béla
Március 13. (kedd)
19:00: Örkény Színház: Macskajáték
Rendező: Mácsai Pál
19:00: Radnóti Színház: Üvegfigurák
Rendező: Valló Péter
Március 14. (szerda)
19:00: Örkény Színház: Anyám tyúkja
Rendezte: Mácsai Pál
Válogatta: Várady Szabolcs
19:00: Radnóti Színház: Lear király
Fordította: Nádasdy Ádám
Március 15. (csütörtök)
11:00: Vígszínház: A Pál utcai fiúk
Dramaturg: Radnóti Zsuzsa
15:00: Vígszínház: A Pál utcai fiúk
Dramaturg: Radnóti Zsuzsa
19:00 Katona Kamra: Elnöknők
Fordította: Szilágyi Mária és Parti Nagy Lajos
Rendező: Ascher Tamás
19:00: Pesti Színház: A velencei kalmár
Fordította: Nádasdy Ádám
19:15: Katona József Színház, Sufni: Miskin herceg
Konzultáns: Ascher Tamás
Március 16. (péntek)
15:00: Rózsavölgyi Szalon: Pokémon go
szerző: Tóth Krisztina
18:30: Vörösmarty Színház, Székesfehérvár: Régimódi történet
Szerző: Szabó Magda
19:00: Vígszínház: A Pál utcai fiúk
Dramaturg: Radnóti Zsuzsa
19:30 Katona József Színház, Kossuth Lajos 18.: A borbély
Szerző: Tolnai Ottó
19:30: Rózsavölgyi Szalon: Pokémon go
szerző: Tóth Krisztina
19:30: Vígszínház, Házi Színpad: Márai Sándor: Hallgatni akartam
Előadja: Hegedűs D. Géza
Dramaturg: Radnóti Zsuzsa
Március 17. (szombat)
19:00: Katona Kamra: Munkavégzés során nem biztonságos
Rendező: Máté Gábor
Március 18. (vasárnap)
11:00: Pesti Színház: A dzsungel könyve
Rendező: Hegedűs D. Géza
Dramaturg: Radnóti Zsuzsa
11:00: Vígszínház: A padlás
Dramaturg: Radnóti Zsuzsa
15:00: Örkény Színház: József és testvérei
Rendező: Ascher Tamás és Gáspár Ildikó
19:00 Katona Kamra: Széljegy
Írta: Spiró György
Rendezte: Zsámbéki Gábor
19:00: Radnóti Színház: Téli rege
Fordította: Szabó T. Anna
Rendező: Valló Péter